KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12916108
nr 1291 6108
Akvareller
2 st, Blommor, 1800-tal, 17x14,21x16 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:11:56
150 kr
250 kr
400 kr